SEO ANALÝZA A MARKETING

SEO – optimalizace pro vyhledávače na míru vašemu produktu

Co to je SEO? Pod zkratkou SEO rozumíme optimalizaci pro vyhledávače, která umožní zobrazení vašeho webu na prvních příčkách ve vyhledávačích. Optimalizací tak zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání. 

Získejte vyšší návštěvnost z Google či Seznamu. Víme jak na to.

Díky pečlivé analýze a přizpůsobení všech technických náležitostí dokážeme zviditelnit vaše webové stránky a umístit je na první místa. Přilákáme tak návštěvníky, kteří budou moci následně poptat váš produkt či službu. Neutrácejte za reklamu a svěřte nám SEO vašich webových stránek. Správně optimalizovaný web udělá dlouhodobou reklamu za vás.   

Copywriting

Copywriting je způsob poskládání slov do celku tak, aby výsledný text s co největší efektivností splnil účel, pro který byl vytvořen (prodej výrobků, služby, …). V textech zahrneme všechny technické náležitosti, aby byly přitažlivé pro vyhledávače. Píšeme texty originální, srozumitelné, a výstižné se všemi podstatnými náležitostmi. Dovolte nám zlepšit komunikaci vaší značky. 

Proč si nechat optimalizovat web právě od Art 4 People?

Ukázky naší práce

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People