Coaching a teambuilding

Mimo ostatní aktivity, máme také široké spektrum zkušeností s odvětvími zabývajícími se zejména osobnostním kreativním a profesním rozvojem a prací se skupinou – coaching a teambuilding.

Chcete pro svůj kolektiv připravit nestandardní a výjimečné zážitky? Rádi pro Vás připravíme teambuilding na míru. Pro začátek potřebujeme nejdříve pochopit především oblast, ve které chcete kolektiv rozvíjet, vzdělat či jen tak pobavit. Samozřejmostí je zapojení nejmodernějších koučovacích metod. Zároveň také ale naše široké spektrum nabízených doprovodných programů může při správném plánování perfektně sloužit také jako nástroj nejen pro zábavu, ale také interaktivní rozvíjení fyzických, psychických i empatických dovedností. 

Pokud Vás ovšem naopak zajímá rozvoj jednotlivce, nabízíme Vám intenzivní individuální coaching. Jedná se o samostatnou disciplínu, která se mimo sportovní odvětví velmi silně uplatňuje v osobním i skupinovém rozvoji.  V případě zájmu nám dejte vědět, která sféra by Vás zajímala a my Vám rádi zajistíme kouče s vhodnou specializací a zkušeností.

Proč si na coaching a teambuilding vybrat Art 4 People:
  • kolektivní akce připravujeme vždy s ohledem na cílovou skupinu, neuplatňujeme žádné unifikovaného šablony
  • spolupracujeme s předními kouči na osobní rozvoj s širokou škálou specializací
  • využíváme umění a zábavu pro zapojení netradičních aktivit
  • máme zkušenosti s zajištěním drobných workshopů i celodenních vzdělávácích konferencí

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People