Festivaly a veletrhy

Máte nápady na nové festivaly a veletrhy, ale nevíte si rady s jejich realizací? Provedeme Vás celým procesem přípravy, realizace i postprodukce eventu či pro Vás akci připravíme na klíč. Zajišťujeme výběr zajímavých lokací, návrhů a realizace výstavních stánků (prezentační, systémové, atypické expozice,…), doprovodné programy, catering, AV techniku, technický a produkční tým, hostesky, PR a marketing akce i legislativní a fundraisingová řešení. Rádi se postaráme o kompletní produkční a technické zajištění nebo Vám dodáme pouze vybrané služby. 

Festivaly a veletrhy realizujeme nejen pro naše klienty, ale také v rámci vlastních ideových konceptů, kde vytváříme i dramaturgickou a obsahovou náplň akce. Chcete se stát součástí nebo partnerem některé z námi pořádaných akcí? Neváhejte se nám ozvat  a my s Vámi rádi domluvíme individuální řešení.

Proč organizovat festivaly a veletrhy s Art 4 People?

Podívejte se na výběr z našich pravidelných akcí, nebo si prolistujte více videí v sekci reference:

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE

více

FESTIVAL LIFE!

více

ZLATÁ PRAHA - FESTIVAL ČT

více

DESIGNBLOK

více

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People