Foto - audio - video

Ve spolupráci s našimi partnery pro Vás zajistíme kompletní služby v oboru FOTO – AUDIO – VIDEO produkce. Od vyhledání originálních lokací, přípravy prostor, kreativní koncepce a stylingu, přes realizaci až po postprodukci či dodatečnou grafiku.

Foto služby nabízíme v širokém rozsahu reklamní, reportážní, umělecké a scénické, produktové a portrétové fotografie, přičemž realizace je možná jak exteriéru a interiéru, tak ve foto ateliéru. 

Audio tvorba představuje zejména vytvořeních hudebních podkladů, Mix & Mastering dodaných materiálů (hudba, hlas), možnosti nahrávání ve studiu (dabing, voice over), tvorba hudebních aranží na přání či dosazení zvukových efektů do připravovaných videí. 

Natáčení videí zajištujeme nejmodernější technikou s možnostmi leteckých záběrů a včetně tvorby ideového konceptu, vizuálního stylu a sound efektů. Kromě standardních aftermovies a reportáží z akcí, máme zkušenosti také s uměleckými videoklipy, produktovými videi a reklamami. Na jejich ukázky se můžete podívat v rámci našich referenčních videí

Všechny tyto služby je možné využít například u příležitosti organizace společenských akcí nebo v rámci přípravy firemních i osobních promo materiálů (webové stránky, corporate identity). 

Proč spolupracovat na foto - audio - video produktech s Art 4 People:
  • vymýšlíme kreativní koncepty a hledáme vždy originální lokace
  • zajišťujeme kompletní styling - make-up, vlasový styling, outfit, pózování modelu, módní doplňky, rekvizity,...
  • součástí všech služeb je také postprodukce - komplexní retuše, koláže a montáže, barevné tónování, světelné a jiné efekty
  • pracujeme s profesionální moderátory a dabéry

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People