Flashmob

Flashmob je překvapivé vystoupení, při kterém se znenadání vyskytne vícero tanečníků mezi hosty a v domluvenou chvíli začínají společně tančit. Tato blesková akce je divácky velmi atraktivní a dokáže rozvířit skvělou atmosféru. Tanečníci jsou převlečení například jako číšníci či hosté a od začátku akce jsou vmíseni mezi publikum. Vystoupení může být doprovázeno zpěvem a spojeno s jakoukoliv jinou uměleckou disciplínou. Jedná se o velkolepý zážitek, na který Vaši hosté jen tak nezapomenou!

Kromě toho pro Vás vytvoříme i ryze taneční verzi flashmobu na míru. Cílem je nacvičit taneční sekvenci na jednu či vícero písní a ve stejnou chvíli ji předvést na jednom či několika místech, například v nákupním centru, na náměstí či jiných veřejných prostranstvích.

 

Kromě dodání jednotlivých služeb (společenské programy a další doprovodné programy, technické zajištění, audiovizuální dokumentace, teambuildingy) se postaráme i o kompletní produkční a technické zajištění. Máme rozsáhlé zkušenosti z organizace eventů různých velikostí – od komorních akcí až po několikadenní festivaly. Zároveň také i s odlišnými charaktery a tématy – organizujeme firemní prezentace, společenské večírky, vzdělávací akce, konference, networkingy, slavnostní plesy, divadelní představení, koncerty, festivaly, veletrhy a teambuildingové akce. Přicházíme vždy s novými kreativními koncepty, vyhledáváme netradiční lokace a z široké škály spolupracovníků pro Vás vybíráme ty nejvhodnější a nejtalentovanější partnery. 

Proč si objednat flashmob právě od Art 4 People?

Reference

10 let Nadace Krása pomoci

Mezinárodní den tance

Case Day - Kámen AGRI CS

Festival Dance LIFE!

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People