Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny

Válka na Ukrajině se dotkla všech a samozřejmě také nás v Art 4 People. Snažíme se proto ze všech sil podpořit válkou zasažený stát a pomoct těm, kteří k nám před ní prchají..

Poskytujeme proto pravidelnou materiální pomoc prostřednictvím finančních darů, nově jsme letos zapojili ukrajinské tanečníky do oslav Mezinárodního dne tance 2022 a zdarma pravidelně poskytujeme zázemí pro zkoušky ukrajinských umělců v tanečním studiu Place 4 People na Žižkově (např. ve spolupráci s Tanec Praha). Prostory jsme dále poskytli také pro benefiční workshopy tance na pomoc Ukrajině a v současnosti již pravidelně spolupracujeme s mnoha ukrajinskými tanečníky (např. Femme Dance Prague). Aktuálně poskytujeme zázemí pro projekt Tanec dětem z Ukrajiny, který na Žižkově realizuje Tanec Praha a v rámci kterého v našem studiu probíhají aktivity pro děti uprchlíků z Ukrajiny zdarma. V případě, že máte nápad na aktivity na pomoc ukrajinským uprchlíkům a hledáte pro ně zázemí, neváhejte se na nás obrátit – stačí napsat na info@art4people.cz, a my vás rádi podpoříme!

 

 

 

Війна в Україні вплинула на всіх і, звичайно, на нас в Art 4 People. Тому ми намагаємося всіма силами підтримати охоплену війною державу та допомогти тим, хто з неї тікає. Саме тому ми регулярно надаємо матеріальну підтримку фінансовими пожертвами, цього року ми знову залучили українських танцюристів до святкування Міжнародного дня танцю 2022 та регулярно надаємо безкоштовні приміщення для репетицій українських артистів у танцювальній студії Place 4 People на Жижкові (напр. у співпраці з Tanec Praha). Ми також надали простір для танцювальних семінарів, щоб допомогти Україні, і наразі ми регулярно співпрацюємо з багатьма українськими танцівницями (наприклад, Femme Dance Prague). Зараз ми забезпечуємо приміщення для проекту Танець для дітей з України, який реалізує Dance Praha на Жижкові, і в рамках якого в нашій студії проводяться безкоштовні заходи для дітей біженців з України. Якщо у вас є ідея діяльності для допомоги українським біженцям і ви шукаєте підтримки, не соромтеся зв’язатися з нами – просто напишіть на info@art4people.cz і ми будемо раді вас підтримати!

 

Zázemí pro workshopy pro ukrajinské děti

Podpora ukrajinských sportovců

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People