KATEŘINA PEKOVÁ

KATEŘINA PEKOVÁ

project manager / jednatelka společnosti

Zkušená produkční a projektová manažerka a bývalá profesionální tanečnice.

 

Vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha, kde byla členkou souboru Baby Balet Praha a později Balet Praha Junior. Interpretační činností získala cenné zkušenosti a jevištní praxi na scénách v České republice, ale i zahraničí. Již při svém studiu se začala věnovat produkci, marketingu a fundraisingu v agentuře Mezinárodní centrum tance. Po ukončení taneční kariéry absolvovala Vysokou školu obchodní v Praze, kde získala široké spektrum znalostí především z ekonomických a manažerských oborů. V rámci studia se účastnila množství kurzů, konferencí a studentských soutěží, např. ve spolupráci s agenturou CzechTourism.

 

Po ukončení studia strávila jeden rok v rámci studijního pobytu v australském Sydney. Po návratu se věnovala produkční činnosti v souboru Pražský komorní balet. Od roku 2016 se již naplno věnuje práci ve společnosti Art 4 People production s.r.o. jejíž je jednatelkou a dále v Klubu Art 4 People, kde působí jako členka výboru spolku. Výjimečnou zkušeností byla také spolupráce na projektu zabývajícím se osobním rozvojem Štroodl, kde zastávala roli projektové ředitelky.

 

Kateřina má množství zkušeností s řízením neziskových organizací, project managementem, vedením týmu a zajišťováním produkce eventů od A do Z. 

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People