Společenské programy

Společenské programy od Art 4 People si Vaši hosté budou vybavovat ještě dlouho po skončení Vaší akce. Díky mnohaletým zkušenostem a širokému portfoliu spolupracovníků Vám vymyslíme a zajistíme špičkový společenský program přesně na míru Vaší události. Zábavné programy jako jsou například virtuální realita, mobilní kasino, mikromagie, bodypainting, lukostřelba, autodráha a další perfektně doplní Vaši akci. Kromě samotné atrakce je možné uspořádat i exhibiční vystoupení, během kterého zkušení performeři předvedou své dovednosti a obohatí tak celý event. Vyberte si z našich programů a obohaťte jimi Vaši firemní prezentaci, večírek, festival, teambuilding, svatbu či oslavu.  

Kromě dodání jednotlivých služeb (společenské programy a další doprovodné programy, technické zajištění, audiovizuální dokumentace, teambuildingy) se postaráme i o kompletní produkční a technické zajištění. Máme rozsáhlé zkušenosti z organizace eventů různých velikostí – od komorních akcí až po několikadenní festivaly. Zároveň také i s odlišnými charaktery a tématy – organizujeme firemní prezentace, společenské večírky, vzdělávací akce, konference, networkingy, slavnostní plesy, divadelní představení, koncerty, festivaly, veletrhy a teambuildingové akce. Přicházíme vždy s novými kreativními koncepty, vyhledáváme netradiční lokace a z široké škály spolupracovníků pro Vás vybíráme ty nejvhodnější a nejtalentovanější partnery. 

Proč se při výběru společenských programů obrátit na Art 4 People?

PROGRAMY PRO DĚTI

PROGRAMY PRO DĚTI

více

SKÁKACÍ BOTY

SKÁKACÍ BOTY

více

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People