Ranní rozcvičky

Ranní rozcvičky v podobě pilates, harmonické ráno či zdravotně-kompenzačních cvičení  jsou skvělým nástrojem jak se udržet v pravidelném pohybu a zároveň zlepšit psychickou pohodu a nastartovat své mentální funkce pro skvělé zvládnutí zbytku dne.

Cvičení nejsou fyzicky příliš náročná, není nutné zapojovat kreativitu ani si je pamatovat, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s tancem či jinými pohybovými aktivitami, lektorky vše vysvětlí a předcvičí. Aby mělo pro Vás cvičení význam a dlouhodobý efekt, vyžaduje zejména správné provedení a pravidelnost, pro kterou nám v denním schonu většinou chybí motivace a disciplína. Dalším vedlejším efektem je také hubnutí – není to hlavním cílem těchto rozviček, ale při správné životosprávě k tomuto efektu přirozeně dojde a tělo se hezky zformuje a zpevní.

 

Doporučujme Vám přihlášení do nově otvíraných kurzů, v rámci kterých Vám můžeme nabídnout výhodnější cenu. V případě absence je možné si svou hodinu nahradit v jakémkoliv jiném kurzu z této sekce – viz Všeobecné podmínky. Pokud ale chcete lekce navštívit pouze nárazově nebo si hodinu nejdříve vyzkoušet, můžete se připojit v rámci openclass. I v tomto případě prosíme o rezervaci Vašeho místa prostřednictvím rezervačního formuláře. Bez rezervace bohužel není možné se lekce zúčastnit. 

HARMONICKÉ RÁNO
pondělí | středa 7:00 - 8:00
úterý | čtvrtek 8:00 - 9:00

Open class: 180 Kč / lekce
Kurz: 1200 Kč / 8 lekcí (16. 9. - 7. 11. 2019)

PILATES
pondělí | středa 8:00 - 9:00
úterý | čtvrtek 7:00 - 8:00

Open class: 180 Kč / lekce
Kurz: 1200 Kč / 8 lekcí (16. 9. - 7. 11. 2019)

ZDRAVOTNĚ-KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ
pátek 8:00 - 9:00

Open class: 180 Kč / lekce
Kurz: 1200 Kč / 8 lekcí (20. 9. - 8. 11. 2019)
Zdravotně-kompenzační cvičení

Udržte si kvalitu života co nejdéle nebo ji zvyšte pomocí ranního zdravotně-kompenzačního cvičení s důrazem na funkci  hlubokého stabilizačního systému trupu a páteře. 

Cvičení pomáhá především porozumět problémům týkajícím se vlastního těla. Při cvičení se budeme soustředit na problémy, které vychází z ochabnutí a zkrácení svalů. Tyto problémy  se vyskytují kvůli nerovnoměrné zátěži pohybového systému jako je nedostatek pohybu, dlouhodobé sezení před počítačem, somatické bolesti způsobené chůzí po tvrdém povrchu, čtení ve špatné poloze, nadměrný stres, jednostranné přetížením při sportu a další. Tato cvičení, která obsahují cviky uvolňovací, protahovací a posilovací jsou prevencí vzniku svalové nerovnováhy, snižují svalové napětí, udržují nebo zvyšují pohyblivost kloubů a jednotlivých úseků páteře, korigují držení těla a optimalizují stav vnitřních orgánů. Na konci lekce provádíme jednoduché kondiční cvičení a sérii posilovacích cviků na břišní svalstvo.

Perfektní mix protahovacích a posilovacích cviků zaměřující se na jednotlivé oblasti pohybového systému (klouby, vazy, šlachy, svaly) je vhodný pro všechny věkové kategorie – ženy i muže. Lekcí provází lektorka Hana Turečková.

Harmonické ráno

Přijďte si ráno protáhnout ztuhlá těla a nastartovat tak den. Kombinace prvků z cvičení jógy, stretchingu a relaxu Vás připraví na všechny nadcházející povinnosti. Cvičit  bude za doprovodu hramonické hudby a ranního šálku dobrého čaje. Lekcí provází lektorka: Adéla Koubková.

Pilates

Toto cvičení nás učí sebe sama respektovat a mít radost z pohybu. Metoda pilátes Vám pomůže zlepšit flexibilitu, rovnováhu a koordinaci, vybudujete si silné a pevné svaly. Naučíte se správně dýchat a kombinovat dýchání s pohybem. Kromě ranních lekcí si kurz pilatesu může v úterý a ve čtvrtek vybrat také v časech během obědové pauzy od 12:00 do 13:00. Lekcí provází lektorka Adéla Koubková.

Pokud máte zájem o individuální či speciální kurz, který jste nenalezli v naší pravidelné nabídce nebo Vám nevyhovuje časový rozvrh, neváhejte nás kontaktovat.

V případě, že využijte možnosti přihlásit se i do již probíhajících kurzů – cena bude vždy uzpůsobena realitě. Pro detailní informace si přečtěte naše Všeobecné podmínky. 

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People