VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY TANEČNÍCH KURZŮ A SOUSTŘEDĚNÍ

 1. Elektronická přihláška do kurzů a soustředění je závazná a se stane platnou zaplacením kurzovného. Pokud se z vážných důvodů nebudete moci zúčastnit, dejte nám to prosím co nejdříve vědět na e-mail: tanecni@art4people.cz
 2. Kurzovné můžete uhradit následujícím způsobem:
  1. Kurz: jednorázová platba ve výši ceny daného kurzu je splatná převodem na účet nejpozději do 14 dní od odeslání přihlášky nebo nejpozději do začátku kurzu
  2. Soustředění: záloha na soustředění ve výši 500,- Kč / osoba – resp. 1000 Kč  / pár je splatná převodem na účet nejpozději do 14 dní od odeslání přihlášky, doplatek můžete zaplatit v převodem na účet do začátku soustředění

Podrobné instrukce a variabilní symbol Vám budou zaslány v odpovědi na Vaši přihlášku. Číslo účtu: 2201204666/2010, do zprávy pro příjemce je nutné napsat příjmení přihlášeného a text „Příspěvky Klub Art 4 People“. Po obdržení platby na náš účet budeme Vaši přihlášku považovat za plně schválenou a tudíž máte rezervované místo na kurzu / soustředění. V případě problémů s přihláškou nebo pokud neobdržíme Vaši platbu, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím zadaných kontaktních údajů. V opačném případě se na Vás budeme těšit na první lekci. 

 1. V případě přihlášení na dva kurzy stejného typu (např. Taneční pro dospělé, cvičení pro děti,…) je udělena sleva 50% na druhý – levnější kurz. V případě přihlášení na druhý kurz jiného typu (např. Taneční pro dospělé a Lady Latino) je udělena sleva 10% na druhý – levnější kurz. Pro uplatnění slevy napište do “poznámky” přihlášky svůj požadavek.
 2. V případě, že využijte možnosti přihlásit se i do již probíhajících kurzů – cena bude vždy uzpůsobena realitě. 
 3. Taneční pro dospělé: Zaškrtnutí položky “přihlášení na celou sezónu” má stejnou funkci, jako vyplnění jednotlivých přihlášek – tj. závazné přihlášení do všech kurzů v sezóně. Platba za první z řady kurzů je splatná do 14 dní od odeslání přihlášky, u dalších návazných kurzů vždy do jejich první lekce. Případné změny (odhlášení ze závažných důvodů) jsou možné pouze po individuální dohodě.  
 4. Docházka do kurzu je náležitostí jeho účastníků, nenavštívené lekce je možné nahradit v jakémkoliv jiném probíhajícím kurzu stejného typu a to v maximálním počtu 3 lekcí po předchozí dohodě skrz e-mail: tanecni@art4people.cz. V případě dlouhodobé absence a ze závažných důvodů lze náhradu domluvit individuálně. Lekce nemohou být z kurzovného odečítány ani převedeny do navazujícího kurzu.
 5. Do tanečního sálu je povolený vstup pouze v čisté obuvi vhodné k tanci, v ponožkách či naboso. Informace jsou k dispozici v popisu dané lekce nebo u lektorů.
 6. Primárně vyučují lektoři klubu Art 4 People uvedení u jednotlivých kurzů. V případě, že lektor nebude moci danou lekci z vážných důvodů absolvovat, může být zastoupen jiným lektorem klubu Art 4 People nebo jiným lektorem s adekvátní kvalifikaci.
 7. Odesláním přihlášky udělujete výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení GDPR. Tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám společnosti. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán, a to formou oznámení na e-mail: produkce@art4people.cz
 8. Přihlášením do kurzu / soustředění stvrzujete, že:
  1. jste zdravotně způsobilí/á k absolvování tanečně pohybových aktivit.
  2. dáváte souhlas k pořízení audio-vizuálních záznamů Vaší osoby sloužící ke kladné propagaci kurzů.
  3. jste se seznámil/a s těmito všeobecnými podmínkami a souhlasíte s jejich dodržováním.

Aktualizováno dne 29. 9. 2019.  

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People