Sál Place 4 People

SÁL PLACE 4 PEOPLE
Place 4 People je taneční a pohybové studio, které nabízí zázemí pro pravidelné kurzy společenských tanců Taneční pro dospělé a taneční a pohybovou průpravu pro děti a mládež. Cílem studia je nabídnout široké spektrum tanečních lekcí a pohybových workshopů jak pro veřejnost, tak taneční profesionály. Vybíráme vždy prověřené lektory s patřičným vzděláním, kteří mohou nabídnout zajímavé lekce a metodiku, kterou jinde nenajdete. Učit se můžete od absolventů taneční pedagogiky, mistrů České republiky a  etablovaných tanečních choreografů. Mimo pravidelné taneční a pohybové kurzy s námi můžete jet na víkendový seminář nebo poptat individuální výuku tanců jakéhokoliv stylu. Dokážeme Vás připravit na svatbu, maturitní ples nebo večírek.

PRONÁJEM SÁLU 

Pronajměte si nově zrekonstruovaný taneční parket o rozloze 162 m2  včetně zvukové techniky, dámské i pánské šatny, sprchy a toalety. Zrcadlový taneční sál se nachází ve studiu Place 4 People, do kterého se dostanete pomocí přístupových čipů. Ty Vám budou po celou dobu pronájmu k dispozici a díky tomu budete mít Vy i Vaši účastníci volný přístup do studia bez ohledu na probíhající výuku. Pokud hledáte prostory na soustředění, workshopy či tréninky, neváhejte nám napsat, rádi se s Vámi domluvíme na ceně jednorázového či pravidelného pronájmu. Kromě samotného pronájmu Vám pomůžeme postavit choreografii na míru či zorganizovat soustředění a taneční semináře se špičkovými lektory, mistry České republiky a finalisty StarDance. Rádi Vás studiem provedeme a individuálně se domluvíme na možnostech a podmínkách.

Zaujaly Vás prostory Place 4 People? 

napište nám na mail
produkce@art4people.cz

Kde nás najdete?

Taneční sál se nachází ve studiu Place 4 People, na adrese Vlkova 23, Praha 3 – Žižkov. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Husinecká (do kopce), nebo Lipanská (po rovině). Z metra Náměstí Jiřího z Poděbrad je to cca 15 minut chůze. Pro vstup do studia prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy. Přímo ve Vlkově a Krásově ulici je i fialová parkovací zóna. 

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People