Place 4 People - taneční a pohybové studio | Praha 3

Place 4 People

taneční a pohybové studio

Place 4 People je taneční a pohybové studio v Praze na Žižkově. Nabízíme neformální pravidelné taneční kurzy, taneční pro dospělé, latina pro ženy, street dance i workshopy s českými i světovými lektory. Zatančit si u nás můžete i s hvězdami StarDance.
Tak pojďte tančit!

Naše kurzy

Lekce se konají ve studiu Place 4 People (Vlkova 23, Praha 3) a v tanečním sále v Café Na hlas (Vlkova 7, Praha 3)

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

více

VÍKENDOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

VÍKENDOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

více

Dále nabízíme

Mimo pravidelné lekce se můžete stát členy tanečního klubu a mít volný přístup k tanečnímu sálu Place 4 People, pronajmout si taneční sál či poptat individuální výuku. Výuka tance Place 4 People probíhá také na mnoha veřejných akcích např. Tančírny na Střeláku, Mezinárodní den tance nebo největší taneční veletrh ve střední Evropě Dance Life!

TANEČNÍ KLUB DANCE 4 PEOPLE

TANEČNÍ KLUB
DANCE 4 PEOPLE

PŘIPRAVUJEME

PRONÁJEM SÁLU

PRONÁJEM SÁLU

více

VOLNÉ TRÉNINKY

VOLNÉ TRÉNINKY

více

Rozvrh

Naši lektoři

Kde nás najdete

Výuka probíhá ve studiu Place 4 People, na adrese Vlkova 23, Praha 3. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Husinecká (do kopce), nebo Lipanská (po rovině). Z metra Náměstí Jiřího z Poděbrad je to cca 15 minut chůze. Pro vstup do studia prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy. Přímo ve Vlkově a Krásově ulici je i fialová parkovací zóna. 

Sledujte naše sociální sítě:

Taneční výuku zajišťujeme také na množství veřejných akcí: Letní tančírny na Střeláku, Mezinárodní den tance nebo největší taneční veletrh ve střední Evropě Dance Life!. 

Pokud máte zájem o individuální lekce či speciální kurz nebo workshop, který jste nenalezli v naší pravidelné nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Využít můžete pronájem prostoru pro vlastní aktivity, rádi Vás studiem provedeme a individuálně se domluvíme na možnostech a podmínkách. Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo na email: tanecni@art4people.cz.

COVID REŽIM 

ŘÍDÍME SE AKTUÁLNÍMI VLÁDNÍMI NAŘÍZENÍMI.

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People