Place 4 People - taneční a pohybové studio | Praha 3

Place 4 People

Place 4 People – taneční a pohybové studio nabízí zázemí pro pravidelné kurzy společenských tanců Taneční pro dospělé a od ledna 2020 startujeme projekty podporující taneční a pohybovou průpravu pro děti a mládež. Cílem studia je nabídnout široké spektrum tanečních lekcí a pohybových workshopů jak pro veřejnost, tak taneční profesionály. Vybíráme vždy prověřené lektory s patřičným vzděláním, kteří mohou nabídnout zajímavé lekce a metodiku, kterou jinde nenajdete. Učit se můžete od absolventů taneční pedagogiky, mistrů České republiky, etablovaných tanečních choreografů či finalistů StarDance. 

 

Mimo pravidelné taneční a pohybové kurzy s námi můžete jet na víkendový seminář nebo poptat individuální výuku tanců jakéhokoliv stylu. Dokážeme Vás připravit na svatbu, maturitní ples nebo večírek.

Taneční kurzy ve studiu Place 4 People

PRONÁJEM SÁLU

PRONÁJEM SÁLU

více

Kde nás najdete?

Výuka probíhá ve studiu Place 4 People, na adrese Vlkova 23, Praha 3. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Husinecká (do kopce), nebo Lipanská (po rovině). Z metra Náměstí Jiřího z Poděbrad je to cca 15 minut chůze. Pro vstup do studia prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy. Přímo ve Vlkově a Krásově ulici je i fialová parkovací zóna. 

Taneční výuku zajišťujeme také na množství veřejných akcí: Letní tančírny na Střeláku, Mezinárodní den tance nebo největší taneční veletrh ve střední Evropě Dance Life!

Pokud máte zájem o individuální lekce či speciální kurz nebo workshop, který jste nenalezli v naší pravidelné nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Využít můžete pronájem prostoru pro vlastní aktivity, rádi Vás studiem provedeme a individuálně se domluvíme na možnostech a podmínkách. Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo na email: tanecni@art4people.cz.

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People