O NÁS

Dance 4 People je taneční soubor tvořený tanečníky různých stylů a dovedností. Projekt vznikl pod hlavičkou kreativně produkční společnosti Art 4 People, která organizuje velké společenské, kulturní a marketingové akce.

Tanečníci z Dance 4 People nabízí široký záběr tanečních vystoupení na míru pro nejrůznější společenské akce, jako jsou gala eventy, firemní prezentace a večírky, plesy, oslavy, zásnuby, svatby a další. Při tvorbě svých vystoupení vychází zejména z tanečních stylů, jako je balet, společenské tance, contemporary, jazz dance, ale také z moderních stylů, jako např. street dance, freestyle, heels dance, pole dance či bollywood a další. 

Členové Dance 4 People se pravidelně účastní nejrůznějších tanečních aktivit. Mají zkušenosti s natáčením reklam, filmů, hudebních a tanečních videoklipů českých interpretů a hudebních umělců. Působí rovněž jako sólisté i taneční company v českých divadlech – v baletu, muzikálech i operách.

Kromě profesionálních tanečníků v Dance 4 People poskytujeme příležitost k uplatnění také mladým talentovaným umělcům, kteří se pravidelně umísťují na předních příčkách tanečních soutěží.

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People