The Royal Ballet School Audition

The Royal Ballet School Audition 2022 – EN

We are happy to announce, that The Royal Ballet School Audition will be happening on November 6th, 2022 in Brno, Czech Republic.

To take part in this audition, please fill in this application form including photographs. Successful participants from Brno will be invited to the final audition in London in February or March 2023 dependent on which age group you are. You will be contacted by email with your results shortly following the preliminary audition.

Please note: While we currently expect these auditions to go ahead, they are subject to change based on the prevailing COVID-19 guidance in the UK and the Czech republic.

 

One day prior the audition on November 5, Masterclasses by Daria Klimentová will be organized at the festival. The registrations for the MasterClasses are available HERE.

In case of any questions, please contact us via our contact form below or via e-mail: info@art4people.cz.

The Royal Ballet School konkurz 2022 – CZ
S radostí oznamujeme, že mezinárodní konkurz The Royal Ballet School v Londýně se bude konat 6. listopadu 2022 na BVV výstaviště Brno, ČR.  Chcete-li se přihlásit, vyplňte prosím přihlášku níže včetně požadovaných fotografií. Úspěšní účastníci z Brna budou pozváni na závěrečný konkurz do Londýna v únoru nebo březnu 2022 podle toho, do jaké patříte věkové skupiny. Po brněnském konkurzu budete kontaktováni e -mailem s vašimi výsledky.
Poznámka: I když v současné době očekáváme, že tento konkurz bude realizován, je možné, že podmínky jeho uskutečnění budou na základě opatření proti COVID-19 ve Velké Británii a ČR změněny.  

5. listopadu, den před konkurzem, proběhnou v rámci festivalu také MasterClasses s Dariou Klimentovou. Registrovat se můžete ZDE.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře níže nebo e-mailem: info@art4people.cz.

AUDITION DATE

AUDITION DATE

November 6th,
2022

AUDITION FEE

AUDITION FEE

65£

Audition fee is non-refundable.

CAPACITY & DEADLINE

CAPACITY & DEADLINE

October 31, 2022

PREREQUISITE

PREREQUISITE

for students who are
14 - 18 years old
by August 31st, 2023

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People