Taneční kurzy | Place 4 People

V září 2019 jsme otevřeli vlastní taneční prostor Place 4 People, do kterého jsme  přesunuli veškeré naše pravidelné kurzy společenských tanců Taneční pro dospělé a odstartovali mnoho dalších. Cílem studia je nabídnout široké spektrum tanečních lekcí a pohybových workshopů jak pro veřejnost, tak taneční profesionály. Vybíráme vždy prověřené lektory s patřičným vzděláním, kteří mohou nabídnout zajímavé lekce a metodiku, kterou jinde nenajdete. Učit se můžete od absolventů taneční pedagogiky, mistrů České republiky, etablovaných tanečních choreografů či finalistů StarDance. 

Mimo pravidelné taneční a pohybové kurzy s námi můžete jet na víkendový seminář nebo poptat individuální výuku tanců jakéholiv stylu. Dokážeme Vás připravit na svatbu, maturitní ples nebo večírek.

Taneční kurzy ve studiu Place 4 People
  • všechny lekce na jednom místě: studio Place 4 People, Vlkova 23, Praha 3
  • zajistíme výuku pouze těmi nejlepšími kvalifikovanými lektory
  • nabízíme celodenní programy pro širokou veřejnost

TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

LADY LATINO S MARKEM DĚDÍKEM

LADY LATINO S MARKEM DĚDÍKEM

Taneční výuku zajišťujeme také na množství veřejných akcí: Letní tančírny na Střeláku, Mezinárodní den tance nebo největší taneční veletrh ve střední Evropě Dance Life!

Pokud máte zájem o individuální lekce či speciální kurz nebo workshop, který jste nenalezli v naší pravidelné nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Využít můžete pronájem prostoru pro vlastní aktivity, rádi Vás studiem provedeme a individuálně se domluvíme na možnostech a podmínkách. Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo na email: place@art4people.cz .

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People