TANČÍRNY POD ŠIRÝM NEBEM | Art 4 People - kreativní eventová agentura

Tančírny pod širým nebem

Dorazte na letní Tančírny pod širým nebem! Každoročně pro vás Art 4 People pořádá během jarní a letní sezóny kulturní program plný tance a zábavy v Praze , to každé dva týdny v pondělí na střídačku na Střeleckém ostrově a na Kostnickém náměstí na Žižkově. Těšit se můžete na workshopy základních i pokročilejších kroků vašich oblíbených tanců (latinsko-americké a standardní tance, bachatu, salsu, swing, argentinské tango), taneční vystoupení profesionálních tanečníků, to vše mnohdy za doprovodu živé hudby. Akce je vhodná pro ženy i muže všeho věku, můžete dorazit sami, s partnerem či kamarády, zábavy bude dost pro všechny! 

Tančírny na Střeleckém ostrově (vždy v pondělí od 19:00)

Tančírny na Kostnickém náměstí (vždy v pondělí od 19:00)

Střelecký ostrov

Kostnické náměstí

Partneři

Fotogalerie

Líbila se vám událost a rádi byste pokračovali v tancování? Vypsali jsme nové podzimní taneční kurzy s vašimi oblíbenými lektory, tak se neváhejte přihlásit na Taneční pro dospělé či Latinu pro ženy. Pro ty nejmenší letos nově navíc otvíráme kurz Capoeiry pro děti!

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People