sál Café Na hlas

SÁL CAFÉ NA HLAS
Café Na hlas je útulná kavárna na Žižkově, která kromě výborného jídla a nápojů nabízí i nově zrekonstruovaný sál o rozloze 57 m
. Krásné prostory poskytují zázemí pro skupinové a individuální taneční či fitness lekce, koncerty, vernisáže, výstavy a další. Pokud hledáte taneční sál nedaleko centra Prahy, neváhejte nám napsat, rádi se s Vámi domluvíme na ceně za jednorázový či pravidelný pronájem. Kromě samotného pronájmu Vám pomůžeme postavit choreografii na míru či zorganizovat soustředění a taneční semináře se špičkovými lektory, mistry České republiky a finalisty StarDance. Rádi Vás sálem provedeme a individuálně se domluvíme na možnostech a podmínkách. 

Držitelé přístupového čipu od studia Place 4 People si mohou vše vychutnat v Café Na hlas s 10% slevou!

Zaujaly Vás prostory Café Na hlas? 

napište nám na mail
produkce@art4people.cz

Kde najdete Café Na hlas?

Kavárna se nachází na adrese Vlkova 7, Praha 3 – Žižkov. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Viktoria Žižkov a dostanete se k nám také pěšky z metra Hlavní nádraží nově vybudovaným podchodem na Žižkov. Přímo ve Vlkově ulici je modrá parkovací zóna, ve vedlejší Krásově ulici pak fialová. Café Na hlas se nachází cca 100 m od tanečního a pohybového studia Place 4 People.

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People