PRONÁJEM SÁLU - Art 4 People - studio Place 4 People

PRONÁJEM SÁLU 

Pronajměte si nově zrekonstruované taneční sály na Žižkově (ulice Vlkova, Praha 3). Zrcadlové sály jsou včetně zvukové techniky, šaten a toalet. Pokud hledáte prostory na soustředění, koncert, workshopy či tréninky, neváhejte nám napsat, rádi se s Vámi domluvíme na ceně jednorázového či pravidelného pronájmu. Kromě samotného pronájmu Vám pomůžeme postavit choreografii na míru či zorganizovat soustředění a taneční semináře se špičkovými lektory, mistry České republiky a finalisty StarDance. Rádi Vás prostory provedeme a individuálně se domluvíme na možnostech a podmínkách.

PLACE 4 PEOPLE - 165_m²

PLACE 4 PEOPLE

více

CAFÉ NA HLAS - 57_m²

CAFÉ NA HLAS

více

Kde nás najdete?

Oba taneční sály se nachází ve Vlkově ulici (číslo 7 a 23) Praha 3 – Žižkov. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Viktoria Žižkov a dostanete se k nám také pěšky z metra Hlavní nádraží nově vybudovaným podchodem na Žižkov. Přímo ve Vlkově ulici je modrá parkovací zóna, ve vedlejší Krásově ulici pak fialová. Pro vstup do studia PLACE 4 PEOPLE prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy. Do sálu CAFÉ NA HLAS se vstupuje přes kavárnu.

Zaujaly Vás prostory Place 4 People? 

napište nám na mail
produkce@art4people.cz

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People