ONDRA RYDL | Art 4 People

Ondra Rydl

Ondra se tanci se věnuje od svých 10ti let, kdy začínal v Dětské Taneční Škole Bohemia Chrast vedenou pozdějším prezidentem Svazu Učitelů Tance ing. Bohumilem Černým. Velmi brzy zjistil, že ho tanec baví a podřídil mu svůj volný čas. V okamžiku, kdy byla jeho třída z důvodu malého zájmu zrušena, přešel do tehdejšího TK Gymnazium Hlinsko a později TS Ridendo Hlinsko. S naposledy jmenovaným studiem získal několik titulů Mistra České a Slovenské republiky v plesových formacích včetně finálové účasti s vlastní choreografií a titul Mistra Světa v Latin Formation Big Group. Mimo plesové formace a párový soutěžní tanec se začal věnovat Salse a stal se 1. vícemistrem ČR a mezinarodním mistrem SR.

Jako lektor působil v řadě tanečních studiích a věnoval se jak skupinové, tak individuální výuce. V posledních letech se Ondra  vydal na dráhu porotce, díky které s tancem může zůstat  v úzkém spojení. Již pravidelně je zván na soutěže kolektivů v nejrůznějších tanečních stylech a na postupové párové soutěže napříč celou republikou.

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People