O NÁS | Art 4 People - eventová agentura

O NÁS

Náš tým spojuje láska k umění, neopakovatelným zážitkům a dobře odvedené práci.

Sdružujeme velké množství umělců – choreografy, tanečníky, zpěváky, akrobaty, herce, hudebníky a další kreativce, ale také profesionály z oblasti produkce a realizace, režiséry, výtvarníky, designéry … zkrátka všechny, které pro daný projekt potřebujete.
Společně nás baví dělat věci zajímavě, kvalitně a nově. V praxi využíváme moderní organizační uskupení améby – na konkrétní projekt se umíme rozrůst a zapojit velké množství lidí a umíme tak zajistit i rozsáhlé produkční akce.
Jedním z nejdůležitějších momentů je pro nás samotné pochopením Vašeho záměru. Lépe věnovat více času upřesněním toho, čeho chcete dosáhnout, než abychom vám „na telefon“ řekli cenu vystoupení.

Chceme abyste byli spokojení, vrátili se k nám a doporučili nás Vašim obchodím partnerům, nebo kamarádům. Proto u nás očekávejte individuální přístup jako standard.

Těšíme se na Vás.

MANAGEMENT

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People