Mezinárodní den tance | 29.dubna 2021

logo_final_color_white

Program 2021

Jako každý rok pro vás ve spolupráci s našimi partnery připravujeme Mezinárodní den tance, který se uskuteční ve čtvrtek 29. dubna 2021!
Vzhledem k epidemiologickým opatřením jsme už druhým rokem nuceni tento krásný svátek oslavit v on-line prostředí. Můžete se těšit na celodenní program nabitý vystoupeními nejlepších českých tanečníků, tanečními workshopy pro širokou veřejnost, celorepublikovým flashmobem, společným baletním tréninkem pod vedením šéfů uměleckých souborů a baletních mistrů, večerní gala představení profesionálních tanečních souborů a mnoho dalšího!
Účast na akci je zdarma.
Aktuální informace, program a fotografie z minulých ročníků naleznete také na facebookových stránkách Art 4 People nebo události Mezinárodní den tance 2021.
Staňte se členem facebookové skupiny Mezinárodní den tance a buďte informování o veškerých aktualitách spojených s MDT.

ZAPOJTE SE DO TANEČNÍHO FLASHMOBU!

Podívejte se, jak letošní flashmob v choreografii vítěze StarDance Marka Zelinky tančí Taťána a Ondřej G. Brzobohatí, Elis Mraz a Vlastimil HarapesNaučte se choreografii společně s nimi a zapojte se do flashmobu, který roztančí celou republiku!  
JAK SE STÁT SOUČÁSTÍ?
1. Naučte se choreografii dle výukového videa vpravo a natočte se, jak ji tančíte – hudba ZDE
2. Pošlete nám odkaz na vaše video ke stažení na mdt@art4people.cz do 20. dubna a my ho zařadíme do závěrečného sestřihu on-line flashmobu, který uvidí celá republika! 
3. Nasdílejte svoje flashmob video na sociálních sítích s hashtagy letošního Mezinárodního dne tance! #MDT2021 #Mezinarodnidentance2021 #Kdotancinestarne

Salsa Open – on-line soutěž

Zúčastněte se on-line soutěže Salsa Open v rámci události Mezinárodního dne tance 2021 on-line!

SALSA OPEN - ON-LINE SOUTĚŽ

SALSA OPEN – ON-LINE SOUTĚŽ

více

Chcete se stát součástí oslav?

Stále hledáme nadšence, kteří se zapojí do příprav i realizace oslavy, případně ji podpoří podle svých možností!
Chci se aktivně zúčastnit
Rádi byste svými choreografiemi nebo taneční výukou přispěli do programu Mezinárodního dne tance a rozšířili tak povědomí o vašem tanečním stylu či skupině? 
Deadline pro zasílání přihlášek je 28.3.2021
NAPIŠTE NÁM

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE - účinkující

Jste konzervatoř, taneční soubor nebo amatérská skupina? Rádi byste svými choreografiemi nebo taneční výukou přispěli do Mezinárodního dne tance 2021 a rozšířili tak povědomí o vašem tanečním stylu či skupině? Vyplňte nám tento krátký dotazník a my se Vám obratem ozveme s bližšími detaily. Těšíme se na Vás letos opět 29. 4.!

Základní informace

Vyplněním informací nám pomůžete Vaši účast na oslavách správně zařadit do chystaného programu oslav.

Formát .pdf, .jpg, .psd | min. rozlišení 1920 × 1440px | Bude použito pro prezentaci akce na webových stránkách a sociálních sítích.

Formát .jpg | min. rozlišení 1920 × 1080px | Bude použito pro prezentaci akce na webových stránkách a sociálních sítích.

Taneční vystoupení

více názvů choreografií oddělte ";"

více jmen oddělte ";"

Taneční workshop / Vedená tančírna

Kontakt na odpovědnou osobu

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ

Chcete se zapojit i jiným způsobem? Máte odlišnou představu o Vaší prezentaci? Napište nám a my rádi Vaše požadavky individuálně vyřídíme.

Chci akci pomoci realizovat
Líbí se Vám oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste přispěli k jeho letošní realizaci? Hledáte smysluplnou službu nebo i profesní zkušenost? Rádi přijmeme Vaši pomoc ať již formou zapůjčení vybavení nebo věnovaného času a úsilí. 
NAPIŠTE NÁM

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE - příspěvek / pomoc / dobrovolnictví

Líbí se Vám oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste přispěli k jeho letošní realizaci? Hledáte smysluplnou službu nebo i profesní zkušenost? Rádi přijmeme Vaši pomoc ať ji ať již formou zapůjčení vybavení nebo věnovaného času a úsilí. Naším cílem je zajistit perfektní technické vybavení, vysoké pohodlí tanečníků i diváků a fanoušků akce, široké povědomí o tomto svátku a samozřejmě také skvělé umělecké zážitky. Pokud věříte, že nám můžete s přípravami pomoci, kontaktujte nás přes formuláři níže a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Rádi byste akce podpořili, ale nevíte v jaké formě? Stačí nám napsat zda máte zájem o finanční, materiální nebo personální podporu a příp. jakými schopnostmi a znalostmi můžete přispět a my Vás budeme rádi kontaktovat nazpět. Pokud ale máte jasnou představu o případném spolupráci, neváhejte nám ji napsat a my ji s Vámi rádi individuálně projdeme a zrealizujeme.

Chci se stát partnerem akce
Líbí se Vám naše oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste k její letošní realizaci přispěli víc než jako pouhý divák? Máte zájem stát se partnerem akce? Kontaktujte nás ve formuláři níže a my Vám rádi zašleme možnosti partnerství.
NAPIŠTE NÁM

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE - partneři

Líbí se Vám naše oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste k její letošní realizaci přispěli víc než jako pouhý divák? Máte zájem stát se partnerem akce? Kontaktujte nás ve formuláři níže a my Vám rádi zašleme možnosti partnerství.

Rádi byste akce podpořili, ale nevíte v jaké formě? Stačí napsat "mám zájem" a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou pro partnery. Pokud ale máte jasnou představu o případném partnerství, neváhejte nám ji napsat a my ji s Vámi rádi individuálně projdeme a zrealizujeme.

Kdo tančí, nestárne!

Letošní Mezinárodní den tance vznikl mimo jiné ve spolupráci s Nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté. Díky tomu můžete v rámci zapojení se do oslav nově i přispět na dobrou věc! Pokud chcete podpořit úsilí nadace zlepšovat životní úroveň seniorů, přispějte prostřednictvím sbírky ZDE.
 
Příspěvky je možné zasílat i přes DMS na číslo 87 777 ve tvaru:  
DMS FONDSENIORU 30  
DMS FONDSENIORU 60  
DMS FONDSENIORU 90  
Děkujeme všem, kdo projekt podpoří.
 

Programy minulých let

2020 - on-line vysílání

2019

Partneři

Projekt je realizován s finanční podporou hl. města Praha, Ministerstvem kultury, Státním fondem kultury a pod záštitou radní hl. m. Prahy paní MgA. Hany Třeštíkové.

Umělečtí partneři

Archiv

2020

 • On-line vysílání 
 • Taneční vystoupení, workshopy, zkouška repertoáru Národního divadla Praha, Gala baletních souborů, afterparty s DJ Baleťák
 • Zájmové skupiny, polo-profesionální soubory, profesionální soubory
 • FLASHMOB
 • ZÁZNAM (ČÁST 1, ČÁST 2)
Přehrát video

2019

 • Hlavní scéna + ponton + pláž, Střelecký ostrov
 • z důvodu špatného počasí: Klub Lávka
 • Workshopy, Tančírny, Taneční ukázky
 • Zájmové skupiny, polo-profesionální soubory, profesionální soubory
 • FLASHMOB
 • FOTO
Přehrát video

2018

 • Hlavní scéna + ponton, Střelecký ostrov
 • Workshopy, Tančírny
 • Taneční ukázky: ND Praha, ND Brno, Jihočeské divadlo, Divadlo J.K. Tyla Plzeň, nezávislé profesionální soubory, polo-profesionální tělesa, zájmové skupiny
Přehrát video

2017

 • Hlavní scéna, Střelecký ostrov
 • Workshopy: bollywood dance, swing, salsa
 • Tančírny: společenské tance, salsa, argentinské tango, swing, lindy hop
 
Přehrát video

2016

 • (A)void Floating Gallery, Rašínovo nábřeží
 • Tančírna společenských tanců, salsy, argentinského tanga
 • Ohňová a světelná show
 • Společný flashmob
Přehrát video

2015

 • (A)void Floating Gallery, Rašínovo nábřeží
 • Tančírna společenských tanců, salsy, argentinského tanga
 • Ukázky contemporary, hip-hopu, stepu
 • Společný flashmob
Přehrát video

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People