MEZINÁRODNÍ DEN TANCE | Art 4 People - 29. 4.

Mezinárodní den tance | 29.dubna 2021

logo_final_color_white
Do data konání akce 29. dubna 2021 zbývá
Dní
Hodin
Minut
Vteřin
Jako každý rok pro vás ve spolupráci s našimi partnery připravujeme Mezinárodní den tance, který se uskuteční ve čtvrtek 29. dubna 2021!
Vzhledem k epidemiologickým opatřením jsme už druhým rokem nuceni tento krásný svátek oslavit v on-line prostředí. Můžete se těšit na celodenní program nabitý vystoupeními nejlepších českých tanečníků, tanečními workshopy pro širokou veřejnost, celorepublikovým flashmobem, společným baletním tréninkem pod vedením šéfů uměleckých souborů a baletních mistrůvečerní gala představení profesionálních tanečních souborů, taneční párty na závěr a mnoho dalšího!
Účast na akci je zdarma.
Aktuální informace, program a fotografie z minulých ročníků naleznete také na facebookových stránkách Art 4 People nebo události Mezinárodní den tance 2021.
Staňte se členem facebookové skupiny Mezinárodní den tance a buďte informování o veškerých aktualitách spojených s MDT.

ZAPOJTE SE DO TANEČNÍHO FLASHMOBU!

Podívejte se, jak letošní flashmob v choreografii vítěze StarDance Marka Zelinky tančí Taťána a Ondřej G. Brzobohatí, Elis Mraz a Vlastimil HarapesNaučte se choreografii společně s nimi a zapojte se do flashmobu, který roztančí celou republiku!  
JAK SE STÁT SOUČÁSTÍ?
1. Naučte se choreografii dle výukového videa vpravo a natočte se, jak ji tančíte – hudba ZDE
2. Pošlete nám odkaz na vaše video ke stažení na mdt@art4people.cz do 20. dubna a my ho zařadíme do závěrečného sestřihu on-line flashmobu, který uvidí celá republika! 
3. Nasdílejte svoje flashmob video na sociálních sítích s hashtagy letošního Mezinárodního dne tance! #MDT2021 #Mezinarodnidentance2021 #Kdotancinestarne

STREET FUSION – choreografická soutěž

Sestavte, natrénujte a natočte vlastní taneční choreografii na téma „Kdo tančí, nestárne!”.
 Kreativitě se meze nekladou a celé pojetí tématu je jen na vás!

STREET FUSION – CHOREOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

STREET FUSION – choreografická soutěž

více

Chcete se stát součástí oslav?

Stále hledáme nadšence, kteří se zapojí do příprav i realizace oslavy, případně ji podpoří podle svých možností!
Chci se aktivně zúčastnit
Rádi byste svými choreografiemi nebo taneční výukou přispěli do programu Mezinárodního dne tance a rozšířili tak povědomí o vašem tanečním stylu či skupině? 
Deadline pro zasílání přihlášek je 28.3.2021
NAPIŠTE NÁM

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE - účinkující

Jste konzervatoř, taneční soubor nebo amatérská skupina? Rádi byste svými choreografiemi nebo taneční výukou přispěli do Mezinárodního dne tance 2021 a rozšířili tak povědomí o vašem tanečním stylu či skupině? Vyplňte nám tento krátký dotazník a my se Vám obratem ozveme s bližšími detaily. Těšíme se na Vás letos opět 29. 4.!

Základní informace

Vyplněním informací nám pomůžete Vaši účast na oslavách správně zařadit do chystaného programu oslav.

Formát .pdf, .jpg, .psd | min. rozlišení 1920 × 1440px | Bude použito pro prezentaci akce na webových stránkách a sociálních sítích.

Formát .jpg | min. rozlišení 1920 × 1080px | Bude použito pro prezentaci akce na webových stránkách a sociálních sítích.

Taneční vystoupení

více názvů choreografií oddělte ";"

více jmen oddělte ";"

Taneční workshop / Vedená tančírna

Kontakt na odpovědnou osobu

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ

Chcete se zapojit i jiným způsobem? Máte odlišnou představu o Vaší prezentaci? Napište nám a my rádi Vaše požadavky individuálně vyřídíme.

Chci akci pomoci realizovat
Líbí se Vám oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste přispěli k jeho letošní realizaci? Hledáte smysluplnou službu nebo i profesní zkušenost? Rádi přijmeme Vaši pomoc ať již formou zapůjčení vybavení nebo věnovaného času a úsilí. 
NAPIŠTE NÁM

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE - příspěvek / pomoc / dobrovolnictví

Líbí se Vám oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste přispěli k jeho letošní realizaci? Hledáte smysluplnou službu nebo i profesní zkušenost? Rádi přijmeme Vaši pomoc ať ji ať již formou zapůjčení vybavení nebo věnovaného času a úsilí. Naším cílem je zajistit perfektní technické vybavení, vysoké pohodlí tanečníků i diváků a fanoušků akce, široké povědomí o tomto svátku a samozřejmě také skvělé umělecké zážitky. Pokud věříte, že nám můžete s přípravami pomoci, kontaktujte nás přes formuláři níže a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Rádi byste akce podpořili, ale nevíte v jaké formě? Stačí nám napsat zda máte zájem o finanční, materiální nebo personální podporu a příp. jakými schopnostmi a znalostmi můžete přispět a my Vás budeme rádi kontaktovat nazpět. Pokud ale máte jasnou představu o případném spolupráci, neváhejte nám ji napsat a my ji s Vámi rádi individuálně projdeme a zrealizujeme.

Chci se stát partnerem akce
Líbí se Vám naše oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste k její letošní realizaci přispěli víc než jako pouhý divák? Máte zájem stát se partnerem akce? Kontaktujte nás ve formuláři níže a my Vám rádi zašleme možnosti partnerství.
NAPIŠTE NÁM

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE - partneři

Líbí se Vám naše oslava Mezinárodního dne tance a rádi byste k její letošní realizaci přispěli víc než jako pouhý divák? Máte zájem stát se partnerem akce? Kontaktujte nás ve formuláři níže a my Vám rádi zašleme možnosti partnerství.

Rádi byste akce podpořili, ale nevíte v jaké formě? Stačí napsat "mám zájem" a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou pro partnery. Pokud ale máte jasnou představu o případném partnerství, neváhejte nám ji napsat a my ji s Vámi rádi individuálně projdeme a zrealizujeme.

Kdo tančí, nestárne!

Letošní Mezinárodní den tance vznikl mimo jiné ve spolupráci s Nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté. Díky tomu můžete v rámci zapojení se do oslav nově i přispět na dobrou věc! Pokud chcete podpořit úsilí nadace zlepšovat životní úroveň seniorů, přispějte prostřednictvím sbírky ZDE.
 
Příspěvky je možné zasílat i přes DMS na číslo 87 777 ve tvaru:  
DMS FONDSENIORU 30  
DMS FONDSENIORU 60  
DMS FONDSENIORU 90  
Děkujeme všem, kdo projekt podpoří.
 

Program 2021

Program letošního ročníku Mezinárodního dne tance pro vás aktuálně připravujeme. Pokud se chcete stát součástí oslav, napište nám přes některý z formulářů.

Programy minulých let

2020 - on-line vysílání

2019

Partneři

Projekt je realizován s finanční podporou hl. města Praha.

Umělečtí partneři minulých let

Archiv

2020

 • On-line vysílání 
 • Taneční vystoupení, workshopy, zkouška repertoáru Národního divadla Praha, Gala baletních souborů, afterparty s DJ Baleťák
 • Zájmové skupiny, polo-profesionální soubory, profesionální soubory
 • FLASHMOB
 • ZÁZNAM (ČÁST 1, ČÁST 2)
Přehrát video

2019

 • Hlavní scéna + ponton + pláž, Střelecký ostrov
 • z důvodu špatného počasí: Klub Lávka
 • Workshopy, Tančírny, Taneční ukázky
 • Zájmové skupiny, polo-profesionální soubory, profesionální soubory
 • FLASHMOB
 • FOTO
Přehrát video

2018

 • Hlavní scéna + ponton, Střelecký ostrov
 • Workshopy, Tančírny
 • Taneční ukázky: ND Praha, ND Brno, Jihočeské divadlo, Divadlo J.K. Tyla Plzeň, nezávislé profesionální soubory, polo-profesionální tělesa, zájmové skupiny
Přehrát video

2017

 • Hlavní scéna, Střelecký ostrov
 • Workshopy: bollywood dance, swing, salsa
 • Tančírny: společenské tance, salsa, argentinské tango, swing, lindy hop
 
Přehrát video

2016

 • (A)void Floating Gallery, Rašínovo nábřeží
 • Tančírna společenských tanců, salsy, argentinského tanga
 • Ohňová a světelná show
 • Společný flashmob
Přehrát video

2015

 • (A)void Floating Gallery, Rašínovo nábřeží
 • Tančírna společenských tanců, salsy, argentinského tanga
 • Ukázky contemporary, hip-hopu, stepu
 • Společný flashmob
Přehrát video

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People