AMBIENTE PERFORMACE - FLOWER DANCERS

Ambient performance – Flower Dancers
 
Projekt byl vytvořen jako zábavný element pro luxusní svatby, nicméně jeho využití je mnohem univerzálnější. Pro tento projekt navrhla majitelka Boutique Weddings (Světlana Uldrichová) nádherné kostýmy s květinovou tématikou a tanečnice z Dance 4 People se postaraly o choreografii. Vznikl tak projekt Flower Dancers. Pokud se na vaši svatbu ale hodí tento typ vystoupení, avšak v jiných kostýmech, náš návrhář se postará o realizaci jakékoli vaší fantazie.
 
Povzneste s námi vaši svatbu či event do nebeských výšin. Ambient performance propojí svým tancem prostor, hudbu a luxusní výzdobu. Vtáhnou vaše hosty do hry a zprostředkují jim nevšední zážitek.
 
V případě individuálních požadavků zajistíme kompletní koncept Ambient performance na míru včetně doporučení vhodných prostor, zajištění designového konceptu a hudebního doprovodu.

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People