SKLACKLINE

Slackline je moderní provazochodectví, při kterém se na rozdíl od toho klasického nechodí po ocelovém laně s tyčí v rukou, ale po volně napnuté pásce. Rovnováha se v tomto případě udržuje pouze vlastním tělem. Při vystoupení se předvádí skoky, salta, rotace a další akrobatické triky. Slackline je nejen exhibičním nástrojem, ale také účelnou tréninkovou pomůckou, super volnočasovou aktivitou i prostou zábavou.
Mimo vystoupení jsou organizovány také workshopy dle Vaší volby. Zaměření může být od zábavného pro širokou veřejnost až po specializovaný pro děti, sportovce, či s přesahem do fyzioterapie. Hravě si poradíme s dechberoucí exhibicí těch nejlepších triků, poutavou show na vysoko nataženém laně (tzv. highlině) indoor i outdoor, workshopem pro začátečníky nebo zábavným programem dětského dne. Slackline je spolu s dalšími sportovními a společenskými aktivitami vhodnou součástí také komplexních celodenních programů pro děti i dospělé.
Proč je slackline nejlepší právě s Art 4 People?

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People