ZPĚVAČKA DELA

Zpěvačka DELA 

Dely snem je předávat posluchačům své pocity a emoce skrze své písně a videa, aby v těchto audiovizuálních příbězích nacházeli inspiraci. Přála by si, aby lidé v písních našli smysl a „Důvod(y)“ související či identifikující jejich vlastní příběhy prostřednictvím jejích rytmů, melodií a textů. Ráda by svou hudbou posluchače zaujala, pobavila, ale hlavně jim dala dobrý „Důvod“ pro to, aby jen na chvíli zavřeli oči, procítili momentální okamžik a nechali svou mysl a tělo volně plynout.

 

Životopis

Adéla Demlová (umělecký pseudonym Dela) je velmi talentovaná 20letá zpěvačka. Pochází z Moravsko-slezského kraje z města Kopřivnice. Již od dětství byla hudba její vášní, a proto netrvalo dlouho a již ve svých 7 letech zpívala před publikem.

Adéla od dětství navštěvovala soukromé lekce zpěvu. První větší úspěchy a ocenění získala na pěveckých soutěžích, kterých se účastnila od svých 10 let. Díky vyhrané internetové soutěži Česko zpívá se jí otevřely dveře do hudebního světa a spustil tak sled následujících událostí…

V roce 2012 byla pozvána do ostravského rádia, kde byla vysílána její píseň. Účastnila se a vyhrávala mnoho dalších pěveckých soutěží. Vítězství soutěže Little Star v roce 2015 jí umožnilo stát se žákyní Talent Company a podívat se tak pod pokličku vzniku a přípravy muzikálů.

V roce 2018 se Adéle splnil sen a nahrála své první hudební album „Hudba je lék“. Kompletní album obsahuje dvanáct skladeb, se kterými Dela následně vystupovala na festivalech, městských akcí nebo také jako host, například ve Fórum Karlín.

V létě roku 2020 se seznámila se svým nynějším skladatelem a producentem MadSkillem. Nadšení do společné spolupráce a nových projektů bylo oboustranné a jako první vznikla píseň „Za milion“.

 

Nyní Dela s Madskillem nahráli společně již tři písně a ke dvěma z nich již natočili videoklipy. V prvním videoklipu k písni „Za milion“, v moderním hudebním žánru Drill / RnB, se objevuje mladý a talentovaný rapper Elmo.

V druhém videoklipu s názvem „Důvod“ se společně s Delou objeví Deeow, který je novým nadějným talentem naší rapové scény. Píseň „Důvod“ je velmi chytlavou díky svému melodickému, reggeatonovému rytmu. Vizuálně má neobvyklé, velmi zajímavé a umělecké zpracování, mířící na širší publikum.

V červnu 2022 se chystá natáčení třetího videoklipu k písni „Tajemství“. Videoklip je momentálně v předprodukční fázi. „Tajemství“ si získá posluchače díky chytlavé melodii připomínající atmosféru 80. let.

V budoucnu by Adéla spolupráci s MadSkillem ráda rozšířila o další písně a uměleckou tvorbu a vytvořila celé nové album pod jeho vedením.

 

Chcete poptat tuto službu?

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo Vás jen zaujalo naše portfolio a chcete se dozvědět více? Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám dejte vědět, co Vás zajímá a my se Vám rádi ozveme nazpět.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi je náš standard.
Budeme se těšit na spolupráci! 
Art 4 People